Mantan Pengerusi Lembaga Pengarah UMT


PENGERUSI LEMBAGA PENGARAH

KOLEJ UNIVERSITI SAINS DAN TEKNOLOGI MALAYSIA (KUSTEM)

Tan Sri Dato’ Seri Dr. Salleh bin Mohd Nor

1 April 2001 hingga 31 Mac 2007

 


PENGERUSI LEMBAGA PENGARAH

UNIVERSITI MALAYSIA TERENGGANU (UMT)

Tan Sri Datuk Dr. Ahmad Zaharuddin bin Idrus

16 Mei 2007 hingga 31 Oktober 2015

 


PENGERUSI LEMBAGA PENGARAH

UNIVERSITI MALAYSIA TERENGGANU (UMT)

Dato’ Mohammed Azlan bin Hashim

1 April 2016  hingga 30 September 2018