DIREKTORI STAF CANSELORI

PEJABAT NAIB CANSELOR

Profesor Dato` Dr. Nor Aieni Binti Haji Mokhtar
Naib Canselor
09-6684101
nc@umt.edu.my /
noraieni@umt.edu.my
Wan Fadhilah Bt Wan Jusoh
Setiausaha Pejabat
09-6684104
adilla@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-EN. LAH

Wan Abdul Manan bin Wan Abdullah
Ketua Pentadbiran Canselori / Timbalan Pendaftar
09-6684994
wam@umt.edu.my
Muhamad Safre bin Muhamad Sani
Pegawai Khas Naib Canselor
09-6684366
safre@umt.edu.my
Nurhafiza Binti Mohammad
Pegawai Khas Naib Canselor
09-6684858
hafiza.m@umt.edu.my
Nurhaida binti Mohamed Lela
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
09-6684333
aidalela@umt.edu.my
Mohd Safniezal bin Sapie
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684170
safniezal@umt.edu.my
Rosnah Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684108
ra@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-WANWan Anilawati Binti Wan Ngah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684108
anilawati@umt.edu.my
suzieSuzana Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
09-6684911
suzana_j@umt.edu.my
Kamarun Bin Jusoh
Pembantu Operasi
09-6685083
arum@umt.edu.my
Roshanida Binti Zakariah
Pembantu Operasi
09-6684108
roshanida@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-DINWan Zainuddin Bin Wan Ismail
Pemandu Kenderaan
09-6685083
wan.zainuddin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-SAHARMohd Shaharudin Bin Husain
Pemandu Kenderaan
09-6685083
shaharuddin.husain@umt.edu.my

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (AKADEMIK DAN ANTARABANGSA)

Profesor Ir. Dr. Noor Azuan Bin Abu Osman
Timbalan Naib Canselor (Akademik dan Antarabangsa)
09-6684103
azuan@umt.edu.my
Juana Azeeka Binti Junid
Setiausaha Pejabat
09-6684104
juana@umt.edu.my
hafizWan Ab Hafiz Bin Wan Ibrahim
Pegawai Khas
09-6684941
wabhafiz@umt.edu.my
20170110_101745Fadhirlah Bin Mohamad
Pemandu Kenderaan
fadhirlah.mohamad@umt.edu.my

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (PENYELIDIKAN DAN INOVASI)

professor-dr-mazlan-abd-ghaffarProf. Dr. Mazlan bin Abd. Ghaffar
09-6685160
mag@umt.edu.my/tncpi@umt.edu.my
Wan Sarimah binti Wan Razak
Setiausaha Pejabat
09-6685161
srimah@umt.edu.my
Sayed Mohd Tamimuddin bin Sayed Ibrahim
Pegawai Khas
09-6684553
tamimsayed@umt.edu.my
Che Mohd Fadli Bin Zakari
Pemandu Kenderaa
09-6685161
chefadli@umt.edu.my

BAHAGIAN UNDANG-UNDANG

profile pic - roslinaDr. Fahirah Syaliza Binti Mokhtar
Penasihat Undang-Undang
09-6684861
fahirah.mokhtar@umt.edu.my
profile pic - roslinaRoslina Binti Ghazali (Cuti Belajar)
Penasihat Undang-Undang
09-6684892
roslina.ghazali@umt.edu.my
profile pic - hafizuddinMuhammad Hafizuddin Bin Zakaria
Pegawai Undang-Undang
09-6684358
m.hafizuddin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-WIFE RAHIMNik Maizatul Ema Binti Che Ali
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684859
nikema@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-EMIZamilah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684861
zamilah@umt.edu.my

PUSAT PENJANAAN PENDAPATAN

profile pic - shokriMohd Nor Shokri bin Hj. Abd Rahman
Pengarah
09-6685188
shokri@umt.edu.my
profile pic - raznaRaznasyelly Sutranifarina binti Razali
Setiausaha Pejabat
09-6685189
syelly@umt.edu.my
profile pic - azharAhmad Azhar bin Che Ali
Penolong Pendaftar Kanan
09-6685106
ahmad.azhar@umt.edu.my
profile pic - husnaNurul Husna binti Abd Kadir
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684293
n.husna@umt.edu.my

PENERBIT UMT

dr_ainDato' Prof. Madya Dr. Noraien Binti Mansor
Pengarah
09-6685190
aien@umt.edu.my
Noraihana binti Jahya
Setiausaha Pengarah
09-6685191
noraihana.jahya@umt.edu.my
Azeeha Binti Ibrahim
Pegawai Penerbitan
09-6684223
azeeha.ibrahim@umt.edu.my
Mohd Afifullah Bin Ahmad
Pegawai Penerbitan
09-6684910
afif.ahmad@umt.edu.my
Norma Binti Malik
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684454
nor_malik@umt.edu.my
Mohamad Nuraidil Bin Zakaria
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684254
nuraidil@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-NAZANazarudin Bin Othman
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684254
nazarudin@umt.edu.my
Mohd Fadli Bin Abdullah
Pereka
09-6684555
ildaf@umt.edu.my
Nor Hafizah Binti Arifin
Pembantu Penerbitan
09-6684165
fizah@umt.edu.my
Rozliana Binti Mat Hussin
Pembantu Penerbitan
09-6684165
rozie@umt.edu.my
Mohd Azlan Bin Mohd Putra
Pembantu Penerbitan
09-6684165
azlanputra@umt.edu.my

PUSAT ANTARABANGSA

Ahmad_Faisal_Mohamad_AyobDr. Ahmad Faisal Bin Mohamad Ayob
Pengarah
09-6685091
ahmad.faisal@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-MEK KELATEWan Syahida Binti Wan Aziz
Setiausaha Pejabat
09-6685183
syahida@umt.edu.my
Dr. Isma Rosila binti Ismail
Pegawai Komunikasi Antarabangsa
09-6684327
ismarosila@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-FADZILAHFadzilah Binti Ambak
Penolong Pendaftar
09-6684813
fadzilah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-AMALINAAmalina Binti Zulkifli
Penolong Pendaftar
09-6684557
amalina.z@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-LINDAHaslindawati Bt. Haron
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
09-6684810
haslinda@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-FAKHRULAhmad Fakhrul Azmi Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684427
a.fakhrul@umt.edu.my

PUSAT ISLAM SULTAN MAHMUD

PORTRAIT 5X7-USTAZ RISWADIDr. Riswadi Bin Azmi
Pengarah
09-6684117
riswadi@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 2Dr. Nor Hazmin binti Sabri
Timbalan Pengarah
09-6684866
norhazmin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 3Ustazah Rodiah Binti Mustafa
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684413
rodiah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 1Ustazah Faizah Binti Ismail
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684275
faizahismail@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-ustaz manUstaz Abdul Rahman Bin Mohd
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684527
a.rahman@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-SITI KHADIJAHUstazah Siti Khatijah Binti Harun
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam (Kanan)
09-6684274
sitikhatijah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 3Ustaz Ahmad Mustaffa Bin Mohamad
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6685085
mustaffa.mohamad@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 2Ustaz Mohd Syafiq Bin Alias
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6685085
syafiq.alias@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 1Mohd Safiuddin Bin Sulong
Pen. Pegawai Tadbir
09-6684587
m.safiuddin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 1Naim Rafizi Bin Rahman
Pembantu Hal Ehwal Islam
09-6684462
naim.rahman@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 3Mohammad Zakariyya Bin Mohamad
Pembantu Hal Ehwal Islam
09-6684462
m.zakariyya@umt.edu.my

BAHAGIAN AUDIT DALAM

Prof. Madya Dr. Zalailah Binti Salleh
Ketua Audit Dalam
09-6684531
zalailah@umt.edu.my
Mohd Riduan Bin Mohamed Rakhazali
Timbalan Juruaudit Dalam
09-6684381
m_riduan@umt.edu.my
Zuraifah Binti Mamat
Juruaudit Dalam (Kanan)
09-6684194
zuraifah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-AIMANMohd Aimman Bin Abdullah
Juruaudit Dalam
09-6685097
m.aimman@umt.edu.my
ZURAIFAHNoor Suzaini Binti Embong
Penolong Juruaudit (Kanan)
09-6684551
noorsue@umt.edu.my
DIANANor Diana Binti Ismail
Penolong Juruaudit
09-6684263
nor.diana@umt.edu.my
Norhida Binti Mohd Ramli
Pembantu Tadbir (Kanan)
(Perkeranian/Operasi)
09-6684530
norhida@umt.edu.my

BAHAGIAN KESELAMATAN

profile pic - aisaAisamuddin bin A. Jalil
Pegawai Keselamatan
09-6684867
aaj@umt.edu.my
profile pic - amaraAmara Shipul Amlan Bin Hassan @ A Manan
Penolong Pegawai Keselamatan
09-6684112
amara@umt.edu.my
profile pic - wahabAbd. Wahab bin Mohd Hashim
Penolong Pegawai Keselamatan
09-6685081
a.wahab@umt.edu.my
profile pic - shahrilMohd Shahril Bin Mat Desa
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684114
m.shahril@umt.edu.my
Pembantu Keselamatan:
(09-6684898)

Pengawal Keselamatan:
(09-6684118)
Raja Arisham bin Raja Arif
Nur Syazwani binti Nik

Abd Rahman bin Sharif
Abdul Ghani bin Awang
Ahmad Zukenin bin Sulong
Aminodin bin Abdul Wahab
Azmi bin Md. Ali
Hanafi bin Abdullah
Mohd Azman bin Omar
Mohd Nurzuhairy bin Che Mohamad
Mohd Shamsor bin Ibrahim
Mohd Suhaimi bin Mat Noor
Nafiah @ Mohd Rafi bin Yaziz
Ramli bin Zakaria
Wan Ripin bin Wan Abu Bakar
Zalina binti Ibrahim
Abdul Fatah bin Mamat
Abdul Razak bin Yusof
Ahmad Syawal bin Sulong
Aliff Hairee Yusri bin Yusof
Amat Khairul Idarus bin Amat Othman
Azhar bin Daud
Haffez Fazdlie bin Razmi
Junaini binti Abdullah Zawawi
Khairul Azrin bin Zulkafli
Mat Jani bin Mamat
Md Banin Azman bin Mohammad Noor Azmi
Mohamad Azri bin Sidek
Mohd Alif bin Ahmad
Mohd Faizol bin Jusoh
Mohd Fauzi bin Romeli
Mohd Hafiz bin Dolah
Mohd Khairul bin Ab. Ghani
Mohd Shaiful Nizam bin Zulkifli
Nazi @ Nazir bin Ngah
Nor Iman bin Jamail
Norbi binti Ali
Norhayati binti Ahmad
Norlida binti Mohamed
Nur Liyana binti Mohamad Aziz
Raja Mohd Shahril Anuar bin Mohd Shamsor
Rody Ikramie bin Mohd Azmi
Rohayu binti Mohamad Noor
Siti Mariam binti Jusoh
Syed Zamani bin Syed Mohamad
Tengku Zawawi bin Tengku Ngah
Wan Abdillah bin Wan Abdul Manan
Wan Mohd Alias bin Wan Ja`Far
Wan Muhammad Izzrin bin Ibrahim
Wan Nurul Abiqah Sazwani binti Wan Yusof

UNIT INTERGRITI

profile pic - JUHARIMohd Juhari bin Ab. Kadir
Pegawai Kewangan
09-6684440
mjuhari@umt.edu.my