Home » DIREKTORI STAF CANSELORI

Sat Nov 25, 2017
Waktu
Subuh 5:39 am
Syuruk 6:59 am
Zohor 12:55 pm
Asar 4:17 pm
Maghrib 6:50 pm
Isyak 8:01 pm

DIREKTORI STAF CANSELORI

PEJABAT NAIB CANSELOR

Profesor Dato` Dr. Nor Aieni Binti Haji Mokhtar
Naib Canselor
09-6684101
nc@umt.edu.my /
noraieni@umt.edu.my
Wan Fadhilah Bt Wan Jusoh
Setiausaha Pejabat
09-6684104
adilla@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-EN. LAHAbdullah Syukri Bin M. Saleh
Ketua Pentadbiran Canselori
09-6684994
asyukri@umt.edu.my
Zolarman B. Muhamad
Pegawai Khas Naib Canselor
09-6684361
zolarman@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-ALONGNorhafiza Binti Ramly
Penolong Pegawai Khas Naib Canselor
09-6684872
norhafiza@umt.edu.my
Nurhaida binti Mohamed Lela
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
09-6684333
aidalela@umt.edu.my
Nor Suhaila Binti Mat Hassan
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684170
noorsuhaila@umt.edu.my
Rosnah Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684108
ra@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-WANWan Anilawati Binti Wan Ngah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684108
anilawati@umt.edu.my
suzieSuzana Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
09-6684911
suzana_j@umt.edu.my
Kamarun Bin Jusoh
Pembantu Operasi
09-6685083
arum@umt.edu.my
Roshanida Binti Zakariah
Pembantu Operasi
09-6684108
roshanida@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-DINWan Zainuddin Bin Wan Ismail
Pemandu Kenderaan
09-6685083
wan.zainuddin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-SAHARMohd Shaharudin Bin Husain
Pemandu Kenderaan
09-6685083
shaharuddin.husain@umt.edu.my

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (AKADEMIK DAN ANTARABANGSA)

prof-lokman-blazer2Profesor Dr. Mohd Lokman Bin Husain
Timbalan Naib Canselor (Akademik dan Antarabangsa)
09-6684103
mlokmn@umt.edu.my
Juana Azeeka Binti Junid
Setiausaha Pejabat
09-6684104
juana@umt.edu.my
hafizWan Ab Hafiz Bin Wan Ibrahim
Pegawai Khas
09-6684941
wabhafiz@umt.edu.my
20170110_101745Zainudin Bin Zakariya
Pemandu Kenderaan
09-6684911
zainudin.zakariya@umt.edu.my

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (PENYELIDIKAN DAN INOVASI)

professor-dr-mazlan-abd-ghaffarProf. Dr. Mazlan bin Abd. Ghaffar
09-6685160
mag@umt.edu.my/tncpi@umt.edu.my
Wan Sarimah binti Wan Razak
Setiausaha Pejabat
09-6685161
srimah@umt.edu.my
Che Mohd Fadli Bin Zakari
Pemandu Kenderaa
09-6685161
chefadli@umt.edu.my

PENERBIT UMT

dr_ainDato' Prof. Madya Dr. Noraien Binti Mansor
Pengarah
09-6685190
aien@umt.edu.my
Shafarina Binti Abu Bakar @ Abdullah
Setiausaha Pengarah
09-6685191
shafarina.bakar@umt.edu.my
Rabil Sitta Binti Abdul Rahman
Pegawai Penerbitan Kanan
09-6684452
rabil@umt.edu.my
Azeeha Binti Ibrahim
Pegawai Penerbitan
09-6684223
azeeha.ibrahim@umt.edu.my
Mohd Afifullah Bin Ahmad
Pegawai Penerbitan
09-6684910
afif.ahmad@umt.edu.my
Nurul Husna Binti Abd Kadir
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684222
n.husna@umt.edu.my
Norma Binti Malik
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684454
nor_malik@umt.edu.my
Mohamad Nuraidil Bin Zakaria (Cuti Tanpa Gaji)
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684254
nuraidil@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-NAZANazarudin Bin Othman
Penolong Pegawai Penerbitan
09-6684254
nazarudin@umt.edu.my
Mohd Fadli Bin Abdullah
Pereka
09-6684555
ildaf@umt.edu.my
Muhammad Adli Bin Hashim
Pereka
09-6684165
adli@umt.edu.my
Nor Hafizah Binti Arifin
Pembantu Penerbitan
09-6684165
fizah@umt.edu.my
Rozliana Binti Mat Hussin
Pembantu Penerbitan
09-6684165
rozie@umt.edu.my
Mohd Azlan Bin Mohd Putra
Pembantu Penerbitan
09-6684165
azlanputra@umt.edu.my

PUSAT ANTARABANGSA

Ahmad_Faisal_Mohamad_AyobDr. Ahmad Faisal Bin Mohamad Ayob
Pengarah
09-6685091
ahmad.faisal@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-MEK KELATEWan Syahida Binti Wan Aziz
Setiausaha Pejabat
09-6685183
syahida@umt.edu.my
Dr. Isma Rosila binti Ismail
Pegawai Komunikasi Antarabangsa
09-6684327
ismarosila@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-FADZILAHFadzilah Binti Ambak
Penolong Pendaftar
09-6684813
fadzilah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-AMALINAAmalina Binti Zulkifli
Penolong Pendaftar
09-6684557
amalina.z@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-LINDAHaslindawati Bt. Haron
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
09-6684810
haslinda@umt.edu.my
Ahmad Fakhrul Azmi Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684427
a.fakhrul@umt.edu.my

PUSAT ISLAM SULTAN MAHMUD

PORTRAIT 5X7-USTAZ 3Dr. Firdaus Khairi Bin Abdul Kadir
Pengarah
09-6684571
firdauskhairi@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 2Dr. Sh Marzety Adibah Binti Al Sayed Mohamad
Timbalan Pengarah (Penyelidikan dan Komuniti)
09-6684866
sha_zety@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ RISWADIHj. Riswadi Bin Azmi
Timbalan Pengarah (Operasi)
09-6684117
riswadi@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 3Ustazah Rodiah Binti Mustafa
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684413
rodiah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZAH 1Ustazah Faizah Binti Ismail
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684275
faizahismail@umt.edu.my
Ustaz Abdul Rahman Bin Mohd
Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6684527
a.rahman@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-SITI KHADIJAHUstazah Siti Khatijah Binti Harun
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam (Kanan)
09-6684274
sitikhatijah@umt.edu.my
Ustaz Ahmad Mustaffa Bin Mohamad
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6685085
mustaffa.mohamad@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 2Ustaz Mohd Syafiq Bin Alias
Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
09-6685085
syafiq.alias@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-USTAZ 1Mohd Safiuddin Bin Sulong
Pen. Pegawai Tadbir
09-6684587
m.safiuddin@umt.edu.my
Naim Rafizi Bin Rahman
Pembantu Hal Ehwal Islam
09-6684462
naim.rahman@umt.edu.my
Mohammad Zakariyya Bin Mohamad
Pembantu Hal Ehwal Islam
09-6684462
m.zakariyya@umt.edu.my

BAHAGIAN UNDANG-UNDANG

profile pic - roslinaRoslina Binti Ghazali
Penasihat Undang-Undang
09-6684892
roslina.ghazali@umt.edu.my
profile pic - hafizuddinMuhammad Hafizuddin Bin Zakaria
Pegawai Undang-Undang
09-6684358
m.hafizuddin@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-WIFE RAHIMNik Maizatul Ema Binti Che Ali
Penolong Pegawai Tadbir
09-6684859
nikema@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-EMIZamilah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
09-6684861
zamilah@umt.edu.my

BAHAGIAN AUDIT DALAM

Prof. Madya Dr. Zalailah Binti Salleh
Ketua Audit Dalam
09-6684531
zalailah@umt.edu.my
Mohd Riduan Bin Mohamed Rakhazali
Timbalan Juruaudit Dalam
09-6684381
m_riduan@umt.edu.my
Zuraifah Binti Mamat
Juruaudit Dalam (Kanan)
09-6684194
zuraifah@umt.edu.my
PORTRAIT 5X7-AIMANMohd Aimman Bin Abdullah
Juruaudit Dalam
09-6685097
m.aimman@umt.edu.my
ZURAIFAHNoor Suzaini Binti Embong
Penolong Juruaudit (Kanan)
09-6684551
noorsue@umt.edu.my
DIANANor Diana Binti Ismail
Penolong Juruaudit
09-6684263
nor.diana@umt.edu.my
Norhida Binti Mohd Ramli
Pembantu Tadbir (Kanan)
(Perkeranian/Operasi)
09-6684530
norhida@umt.edu.my